Przejdź do:

dr n. med. Maria Noszczyk

Dr n. med. Maria Noszczyk jest lekarzem dermatologiem. Kosmetologią zajmuje się naukowo i praktycznie już od czasu zakończenia studiów. W 1995 roku w PAN obroniła doktorat na temat starzenia się skóry.

Praktykuje w zawodzie jako lekarz i wykładowca. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, szkole, która powstała z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jest członkiem założycielem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i członkiem European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology (ESCAD). Jest także członkiem założycielem Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej i Anti-Aging. Współpracuje z paroma miesięcznikami kobiecymi jako konsultant , jest częstym gościem programów telewizyjnych, w których występuje jako ekspert . Jest autorką książki pod tytułem "Medycyna Piękności", napisała książkę o pielęgnacji skóry pt. "Cena Urody" oraz zredagowała podręcznik dla kosmetologów i lekarzy pt. „Kosmetologia Praktyczna”.

W marcu 2002 roku Dr Noszczyk otworzyła w Warszawie Lecznicę Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging. W 2009 roku Lecznica zmieniła siedzibę i poszerzyła działalność. W Lecznicy Melitus pracują lekarze klinicyści i specjaliści od wielu lat zajmujący się medycyną przeciwstarzeniową. Wszyscy specjaliści wywodzą się spośród najbardziej doświadczonych lekarzy w tej dziedzinie w Polsce.

Ekspert obala mity

Czy wiesz co zawierają Twoje kosmetyki?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum rutrum lacus in nulla tincidunt tincidunt.

Powiadom Znajomego
Zamknij